Schedule

Subscribe via iCal (Games/Events) or (All)

8/27 (Sat)
9/10 (Sat)
11:30am
W (2 - 7)
vs. Firecrackers IE Falcon
Riverside Big League Dreams — Vero Beach
1:30pm
W (1 - 15)
vs. Firecrackers I.E. Froussine
Riverside Big League Dreams — Vero Beach
9/11 (Sun)
3:00pm
W (0 - 5)
vs. Firecrackers Ensey/King
Chino Hills BLD — Tiger
4:45pm
W (0 - 15)
vs. Firecrackers Ensey
Chino Hills BLD — Crosley
9/25 (Sun)
8:00am
T (3 - 3)
vs. Monarchs Navy
(League) — South Gate Park — FIELD 5 1ST BASE SIDE
9:30am
W (2 - 3)
vs. Corona Angels Perez
(League) — South Gate Park — Field 6 Third base side
11:00am
L (6 - 1)
vs. Ohana Tigers Quarles
(League) — South Gate Park — Field 6 Third base side
9/30 (Fri)
4:30pm
L (5 - 4)
vs. Athletics- Mercado 2021
(Tournament) — Riverside Big League Dreams — Forbes
10/1 (Sat)
8:00am
L (6 - 0)
vs. Mizuno Mathis
(Tournament) — Riverside Big League Dreams — Forbes
9:45am
W (1 - 11)
vs. Firecrackers Wallace
(Tournament) — Riverside Big League Dreams — Pawtucket
11:30am
L (8 - 1)
vs. AZ Impact Gold Martinez
(Tournament) — Riverside Big League Dreams — Vero Beach
10/2 (Sun)
4:45pm
L (13 - 3)
vs. Corona Angels Tyson
(Tournament) — West Covina BLD — Dodger
10/9 (Sun)
10/15 (Sat)
10/16 (Sun)
10/23 (Sun)
12:15pm
W (3 - 4)
vs. Batbusters Peterson
(League) — La Mirada Regional — Field 4
3:15pm
W (0 - 5)
vs. Corona Angels Carter
(League) — La Mirada Regional — Field 1
10/30 (Sun)
10:00am
W (1 - 7)
vs. Batbusters Ramirez
(League) — Riverside Big League Dreams — Vero Beach
11:30am
L (1 - 0)
vs. Explosion Flores
(League) — Riverside Big League Dreams — Vero Beach
11/6 (Sun)
8:00am
L (4 - 3)
vs. Batbusters Garcia
(League) — South Gate Park — FIELD 7
9:30am
(0 - 4)
vs. Clutch Up #2
(League) — South Gate Park — FIELD 8
12:30pm
W (4 - 8)
vs. Clutch Up #1
(League) — South Gate Park — FIELD 8
2:00pm
W (3 - 8)
vs. So Cal Breakers
(League) — South Gate Park — FIELD 7
11/13 (Sun)
8:00am
L (5 - 4)
vs. TNL Delamater
(League) — Veterans Park West — Field 4 Third base side
9:30am
W (0 - 9)
vs. Corona Angels Carter
(League) — Veterans Park West — Field 4 Third base Side
11:00am
W (0 - 5)
vs. Firecrackers IE Falcon
(League) — Veterans Park West — Field 4 Third base Side
2:00pm
W (3 - 8)
vs. Explosion Flores
(League) — Veterans Park West — Field 3 First Base Side
11/18 (Fri)
4:45pm
W (2 - 4)
vs. Arizona Athletics
(Tournament) — Reid Park — Field 6
8:15pm
L (4 - 2)
vs. Batbusters
Reid Park — Field 6
11/19 (Sat)
11:45am
L (3 - 2)
vs. Case Batbusters
(Tournament) — Riverside Big League Dreams — Albuquerque
11/20 (Sun)
11:45am
W (3 - 0)
@ USA Athletics
(Tournament) — Riverside Big League Dreams
11/26 (Sat)
11/27 (Sun)
12/3 (Sat)
7:45am
W (0 - 15)
vs. The Factory
(Tournament) — Kit Carson Park — Powell
9:20am
(0 - 8)
vs. Caligold
(Tournament) — Kit Carson Park — Powell
12:30pm
T (3 - 3)
vs. San Diego Renegades Hicks
(Tournament) — Kit Carson Park — Powell
12/4 (Sun)
9:30am
W (0 - 7)
vs. FirecrCker BRASHEAR SD
(Tournament) — Kit Carson Park
12:30pm
W (1 - 9)
vs. Epoch
(Tournament) — Kit Carson Park
2:45pm
W (3 - 0)
@ Factory Black
(Tournament) — Kit Carson Park
5:00pm
W (2 - 9)
vs. Lakewood Hustlers
(Tournament) — Kit Carson Park
1/28 (Sat)
12:30pm
L (4 - 5)
@ CA Angels Zavala/Rodgers
(Tournament) — La Mirada Regional
3:30pm
L (6 - 3)
vs. Batbusters Amador
(Tournament) — La Mirada Regional
5:00pm
T (0 - 0)
vs. Powersurge Cranford
(Tournament) — La Mirada Regional
1/29 (Sun)
9:30am
W (8 - 0)
@ So cal Athletics
(Tournament) — Los altos high school
11:15am
W (5 - 3)
@ Corona Angels
(Tournament) — Los altos high school
1:09pm
L (3 - 1)
vs. So cal Athletics Banuelos
(Tournament) — Los altos high school
2/4 (Sat)
2:30pm
W (0 - 8)
vs. Ruthless Bustos
(League) — West Covina BLD
4:00pm
W (4 - 6)
vs. Batbusters Peterson
(League) — West Covina BLD
4:00pm
W (0 - 10)
vs. Pure Fastpitch
(League) — West Covina BLD
2/11 (Sat)
2/12 (Sun)
12:30pm
W (0 - 9)
vs. Ohana Tigers Cruz
(League) — Suzanne Park
3:40pm
T (4 - 4)
vs. Firecrackers Viera/Lucero
(League) — Suzanne Park
5:15pm
W (3 - 9)
vs. IE Dynasty Moran
(League) — Suzanne Park
2/19 (Sun)
11:45am
W (0 - 2)
vs. Ohana Tigers Sanchez
(League) — Pioneer High School — Varsity
1:10pm
W (2 - 7)
vs. So Cal Athletics Black
(League) — Pioneer High School — Varsity
4:10pm
W (0 - 8)
vs. G-Force
(League) — Pioneer High School — Varsity
2/25 (Sat)
1:30pm
W (3 - 10)
vs. Panthers Gold
(League) — La Mirada Regional
3:00pm
W (11 - 1)
@ Firecrackers Romero Black
(League) — La Mirada Regional
4:30pm
W (0 - 5)
6:00pm
W (0 - 16)
vs. Batbusters Mauga
La Mirada Regional
2/26 (Sun)
Mary Nutter College Classic
Cathedral City Big League Dreams
3/4 (Sat)
3/5 (Sun)
7:00am
T (3 - 3)
vs. Corona Angels Rodgers/Edwards
(League) — Riverside Big League Dreams — Polo 3rd base side
8:30am
W (4 - 9)
vs. Athletics Mercado 2020
(League) — Riverside Big League Dreams — Fenway Park 1ST base side
10:00am
W (2 - 9)
vs. Locomotion Dark team
(League) — Riverside Big League Dreams — Fenway Park/ 1st Base Side
1:00pm
W (2 - 7)
vs. So Cal A's Lewis
(League) — Riverside Big League Dreams — Forbes/3rd Base Side
3/11 (Sat)
8:00am
W (0 - 12)
vs. Central Valley Swarm
(Tournament) — Majestic Park — Field 6
9:30am
W (0 - 15)
vs. GJ Force
(Tournament) — Majestic Park — Field 6
12:30pm
W (1 - 11)
vs. Elite Diamonds
(Tournament) — Majestic Park — Field 5
3/12 (Sun)
8:00am
W (0 - 5)
vs. Firecrackers Casas
(Tournament) — Majestic Park — 2
11:00am
W (4 - 8)
vs. Firecrackers TJ
(Tournament) — Majestic Park — 2
1:20pm
L (7 - 3)
vs. So Cal Athletics Angulo
(Tournament) — Majestic Park
3/18 (Sat)
12:35pm
L (4 - 3)
vs. Batbusters Garcia
(Tournament) — La Mirada Regional
3:30pm
W (0 - 9)
vs. Knockouts
(Tournament) — La Mirada Regional — Field 1
5:00pm
W (1 - 2)
vs. Central Cal Dirtdogs Kubo
(Tournament) — La Mirada Regional — Field 1
3/19 (Sun)
8:45am
W (2 - 12)
vs. USA Athletics Cooke
(Tournament) — South Gate Park — Field 7
11:45am
L (8 - 0)
vs. Lakewood Hustlers
(Tournament) — South Gate Park
4/9 (Sun)
4/15 (Sat)
10:30am
W (1 - 8)
vs. So Cal A's Black
(League) — South Gate Park — Field 5
12:00pm
W (6 - 0)
@ Irvine Sting
(League) — South Gate Park — Field 6
3:00pm
L (3 - 2)
vs. Corona Angels Perez
(League) — South Gate Park — Field 6
4/22 (Sat)
8:30am
L (10 - 2)
vs. So Cal Breakers Labs
(Tournament) — Diamond Valley — Field 5
10:30am
W (5 - 7)
vs. So Cal Choppers Fausett
(Tournament) — Diamond Valley — Field 1
2:30pm
W (0 - 10)
vs. So Cal Dirtdogs Galiando
(Tournament) — Diamond Valley — field 5
4/23 (Sun)
8:00am
W (0 - 13)
vs. Courage
(Tournament) — Rosetta Canyon Sports Park — Red
10:00am
W (3 - 9)
vs. Usssa Pride
(Tournament) — Rosetta Canyon Sports Park
2:00pm
W (9 - 1)
@ Ohana Tigers
(Tournament) — Rosetta Canyon Sports Park
3:50pm
W (0 - 8)
vs. OC Pride
(Tournament) — Rosetta Canyon Sports Park
4/30 (Sun)
8:30am
W (1 - 9)
vs. Clutch Up Gold
(League) — Rosetta Canyon Sports Park — Orange Field First base side
11:40am
L (4 - 3)
vs. Athletics Mercado Kinch
(League) — Rosetta Canyon Sports Park — Blue Field
1:15pm
L (4 - 3)
vs. Athletics Mercado 2020
(League) — Rosetta Canyon Sports Park — Green Field
2:50pm
W (1 - 13)
vs. Firecrackers Brashear/Lopez
(League) — Rosetta Canyon Sports Park — Orange-3rd base side
5/13 (Sat)
8:30am
W (3 - 5)
vs. Courage
(Tournament) — Huntington Beach Sports Complex — Field 3
10:30am
W (1 - 2)
vs. The Beach
(Tournament) — Huntington Beach Sports Complex — Field 3
1:45pm
W (0 - 10)
vs. SoCal Rattlers
(Tournament) — Huntington Beach Sports Complex — Field 1
5/14 (Sun)
9:45am
W (2 - 9)
vs. TNL Ruder
(Tournament) — Huntington Beach Sports Complex — Field 8
5/20 (Sat)
10:00am
W (0 - 3)
vs. Firecrackers Vieria
(Tournament) — Rio Vista Sports Complex — Field 4
3:00pm
W (4 - 2)
@ Athletics Briggs
(Tournament) — Rio Vista Sports Complex
7:30pm
L (9 - 3)
vs. Sorcerer
(Tournament) — Rio Vista Sports Complex
5/21 (Sun)
10:00am
W (7 - 3)
@ All American
(Tournament) — Rio Vista Sports Complex
2:30pm
W (4 - 5)
vs. So cal Athletics mercado
(Tournament) — Rio Vista Sports Complex
5:20pm
L (0 - 10)
@ Athletics Angulo
(Tournament) — Rio Vista Sports Complex
6/4 (Sun)
7:30am
W (3 - 0)
@ Tigers
Los altos high school
9:10am
W (1 - 5)
vs. Firecrackers Red
Los altos high school
11:00am
L (10 - 6)
vs. Choppers
Los altos high school
6/9 (Fri)
7:45pm
W (2 - 5)
vs. USA Athletics Eveland/Rogers
(Tournament) — Big League Dreams Perris — Durham
6/10 (Sat)
11:30am
L (8 - 4)
vs. Firecrackers Gale
(Tournament) — Big League Dreams Perris — Durham
3:00pm
W (0 - 1)
vs. San Jose Sting
(Tournament) — Big League Dreams Perris — Pawtucket
6/11 (Sun)
4:45pm
L (6 - 0)
vs. Ohana Tigers Quarles
(Tournament) — Big League Dreams Perris — Durham
6:30pm
W (2 - 5)
vs. Corona Angels Humphreys
(Tournament) — Big League Dreams Perris — Angel
6/17 (Sat)
4:00pm
L (4 - 1)
vs. Corona Angels Tyson
(Tournament) — Rosetta Canyon Sports Park — Orange
6/27 (Tue)
2:00pm
L (4 - 3)
vs. Firecrackers Sewell
(Tournament) — The Ballparks at Erie — North
4:00pm
W (1 - 6)
vs. Arizona Storm Mathis
(Tournament) — The Ballparks at Erie — North
6/28 (Wed)
12:00pm
W (3 - 5)
vs. Texas Blaze Bonola
(Tournament) — Nelson Farm Park — Field 1
7/29 (Sat)
vs. FC Cortez
(League) — La Puente Park — Field 2
vs. PA Strikers
(League) — La Puente Park — 2
vs. Impact Gold
(League) — La Puente Park — 2
7/30 (Sun)
9:45am
W (0 - 8)
vs. Vienna Stars Futures
(Tournament) — 16400 Brookhurst Ave — 7
1:15pm
W (1 - 3)
vs. Midwest Speed
(Tournament) — 16400 Brookhurst Ave — 7
7/31 (Mon)
8:00am
W (0 - 11)
vs. Salinas Storm
(Tournament) — 16400 Brookhurst Ave — 7
8/1 (Tue)
8/2 (Wed)
PGF National Championship
Huntington Beach Sports Complex
8/3 (Thu)
PGF National Championship
Huntington Beach Sports Complex
8/4 (Fri)
PGF National Championship
Huntington Beach Sports Complex
8/5 (Sat)
10:30am
W (8 - 1)
@ Birmingham Thunderbolts
(Tournament) — Deanna Manning Stadium